Forest Yapı

Forest Yapı Malzemeleri 20 yılı aşkın sürede plywood, kontrplak, inşaat kalıp malzemeleri ve orman ürünleri sektöründe uzmanlık yapmış öncü isimler tarafından kuruldu.

Forest Yapı Malzemeleri

Forest Yapı Malzemeleri; yapı, ahşap ve orman ürünlerinin hizmet ettiği inşaat başta olmak üzere tüm sektörlerde ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünleri kazandırmak için çalışıyor.

Filmli (plywood) ve ham kontrplak

Forest Yapı Malzemeleri, filmli (plywood) ve ham kontrplak uzmanlığı ile bir çok sektöre hizmet vermektedir. Türkiye’nin ve dünyada bir çok ülkenin önde gelen şirketleriyle iş ortağı olarak çalışmaktadır. Orman Ürünleri alanında farkına vardığımız tüm eksiklikleri üretken yapımız ile çözüme kavuşturmaktadır. Sektörümüzün gelişmesi ve genişlemesinde etkili katkılar yaptık. İlkeleri, teknik bilgileri, süreçleri ve araçlarımızı kullanarak gelişime sürekli destek oluyoruz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİMİZ

 

Forest Yapı Malzemeleri, iş anlayışının temelini çözüm odaklı olarak belirler. Tedarik ettiği ürününün müşterisine değer, müşterisinin ürettiklerinin ulaştığı tüm taraflar aracılığıyla yaşama katkı olduğunu bilir ve bu sorumlulukla çalışır. 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Orman ürünleri ekosisteminde işleyiş gösteren firmamız Forest Yapı Malzemeleri gelecek nesillere karşı sorumluluğunu bilerek bir çok alana yatırım yapmaktadır. Orman ağaçlandırma, kesim ve diğer ormanlarımızda gerçekleşen çalışmalarda görev üstlenmektedir.

Forest Yapı Malzemeleri. gelişmiş çevre bilinciyle geleceğe karşı tüm sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Sürdürülebilir ve geniş ormanlar, gelişmiş ve çağdaş endüstrimiz için Forest Yapı Malzemeleri var gücüyle çalışmaktadır.